Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

P: Czym jest Clear Express ?

O: Clear Express to firma sprzątająca świadcząca usługi w zakresie utrzymania czystości w przestrzeniach biurowych na terenie Krakówa, a nawet całej Małopolski.

P: Czy świadczycie usługi i posiadacie niezbędne doświadczenie dla biur powyżej 1000m2 ?

O: Tak, współpracujemy z firmami, których przestrzeń biurowa przekracza nawet 2000m2.

P: Czy presonel sprzątający jest zaufany i posiada niezbędne doświadczenie w branży ?

O: Zanim osoba odpowiedzialna za wasze biuro trafi do was, my uprzednio taką osobę przeszkolimy i sprawdzimy, tak aby była gotowa.

P: Czy posiadacie polisę ubezpieczeniową od losowych szkód ?

O: Obecnie posiadamy polisę na 100.000 tys. złotych. Przez ostatnie 10 lat działalnośći nie było potrzeby korzystania z usług ubezpieczalni.

P: Czy zdarzały się kradzieże ?

O: Na szczęście nie. Grupa naszych pracowników jest w miare możliwości stała i w pełni zaufana. Nie ma u nas ludzi z pierwszej łapanki. Nigdy nie mieliśmy zgłoszenia kradzieży.

P: Co w przypadku kiedy pracownik nie dotarł do pracy ?

O: Jeśli pracownik nie przybył na miejsce pracy, wysyłamy osobe zastępczą. Wyjaśniamy powód takiej sytuacji i informujemy zleceniodawcę. W przypadku niewykonania usługi w ten dzień, istnieje możliwość odliczenia roboczego dnia.

P: Jak wygląda ores urlopowy Państwa pracowników ?

O: Zazwyczaj są to urlopy tygodniowe. W tym czasie pojawia się pracownik zastępczy. Trzeba być wyrozumiałym dla takiej osoby, ponieważ nie zna przestrzeni oraz organizacji pracy biura tak dobrze jak osoba, która jest u państwa na co dzień.

P: Abonament i jego zmienna stawka w skali roku ?

O: Abonament zazwyczaj nie zmiania się. Jedynym kryterium wzrostu jest nagły wzrost cen płac lub usług na rynku polskim.

Zadzwoń i zamów darmową wycenę. Podpisz umowę i sprawdź nas. Jeśli nie sprostamy twoim oczekiwaniom, rozwiąż umowę bez okresu wypowiedzenia,
nie narażając się na dodatkowe koszta.
Poznaj Clear Express bliżej, mimo upływu lat dalej się rozwijamy, na twoją korzyść.