Serwis sprzątający i profesjonalna obsługa


Naszą specjalnością jest utrzymywanie w czystości obiektów biurowych. Dzięki kilkuletniej współpracy z wieloma partnerami, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zdobytemu doświadczeniu, dziś jesteśmy lepsi i dokładniejsi w tym co robimy. Nasze profesjonalne podejście oraz dbałość o szczegóły, przekonuje do nas coraz to większą liczbę klientów.

Czysto i profesjonalnie

Odpowiedni personel wyposażony w specjalistyczną odzież robocza, wysokiej klasy sprzęt i środki czystości. Jesteśmy w stanie utrzymywać państwa obiekt w czystości przez cały rok.
Każde zlecenie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. 
Dopasowujemy godzinowy zakres pracy, liczbę pracowników oraz cenę. Elastyczna współpraca i dobre kontakty z klientami owocują tym, że grono naszych stałych klientów wciąż rośnie.
Clear express jest firmą sprzątającą z Krakowa. Specjalizujemy się w utrzymywaniu czystości w obiektach Biurowych, Hotelowych, Przemysłowych, a także Domach i Mieszkaniach.

Naszymi usługami obejmujemy teren Krakowa i okolic.
Zadzwoń i zamów darmową wycenę. Podpisz umowę i sprawdź nas. Jeśli nie sprostamy twoim oczekiwaniom, rozwiąż umowę bez okresu wypowiedzenia,
nie narażając się na dodatkowe koszta.
Poznaj Clear Express bliżej. Mimo upływu lat dalej się rozwijamy, na twoją korzyść.