Miesięczna niezobowiązująca umowa na usługi, z zakresu utrzymania czystości w przestrzeni biurowej


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku jest wiele firm, których jakość usług zagwarantowana przed podpisaniem umowy, nie pokrywa sie w późniejszym etapie współpracy. Wielu kontrachentów bywa rozczarowanch nierzetelną i powierzchownie wykonywaną pracą.

Wielokrotnie nowi klienci naszej firmy, opowiadali o historiach, w których to byli uwiązani kontraktami pomimo niezadowolenia z jakości świadczonych usług. Wychodząc na przeciw takim sytuacjom, dajemy państwu możliwość podpisania umowy na jeden miesiąć z opcją przedłużenia. W takiej sytuacji możecie państwo przetestować nasze usługi i sprawdzić, czy jakość utrzymania czystości w państwa obiekcie odpowiada zakłądanym wcześniej wymaganiom.

Podczas trwania miesięcznego okresu próbnego jesteśmy w stanie skorygować nasze prace tak, aby wszystko odbywało się w sposób satysfakcjonujący dla kontrahenta.

Koniec końców po zakończeniu okresu próbnego my znamy państwa obiekt na tyle, by poprawić ewentualne niedociągnięcia, a wy jesteście w stanie ocenić, czy dalsza współpraca będzie wystarczająco satysfakcjonująca.
Zadzwoń i zamów darmową wycenę. Podpisz umowę i sprawdź nas. Jeśli nie sprostamy twoim oczekiwaniom, rozwiąż umowę bez okresu wypowiedzenia,
nie narażając się na dodatkowe koszta.
Poznaj Clear Express bliżej. Mimo upływu lat dalej się rozwijamy, na twoją korzyść.